ASCC

De Amstelland Senioren ComputerClub of kortweg de ASCC.


De ASCC is  opgericht door senioren voor senioren. Hoewel de naam van de vereniging misschien een andere indruk wekt, is onze club allerminst alleen bedoeld voor 65-plussers. De club staat open voor alle volwassenen die computerkennis niet met de (school)paplepel ingegoten hebben gekregen. Bij ons kunt u cursussen en workshops volgen over de mogelijkheden van pc’s, tablets en smartphones. Op vrijdagochtend kunt u als lid van de club gratis hulp krijgen voor uw computer, uw tablet en uw smartphone. Maandelijks bent u op de derde woensdag van de maand welkom op de clubmiddag waar presentaties worden gehouden over actuele onderwerpen en ontwikkelingen op computer-, tablet- en smartphonegebied. Als lid ontvangt u ook onze maandelijkse nieuwsbrief met leuke tips en computernieuws.
Alles over onze vereniging, over lid worden, onze activiteiten en nog veel meer vindt u op deze website.

Westwijkplein_3Amstelland Senioren ComputerClub.
Wijkcentrum Westend,
Westwijkplein 3
1187 LS  Amstelveen

T: 06 45507821
(alleen op werkdagen van 09:00 – 17:00)

 

In de maanden september tot en met mei iedere vrijdagmorgen inloop van:  9.00-10.30
In het nieuwe seizoen 2019/2020 is de eerste inloop ochtend op
vrijdag 6 september 2019 van 09:00 tot 10:30 uur.

Samen de digitale toekomst in.

 

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.